Fata de ambasador

Irina se uita pe anunturi...cu "caut colega" si gaseste unu interesant care suna cam asa:" caut colega de apartament pentru companie intima,nu percep comision". A sunat i s-a dat adresa si s-a dus sa se intalneasca cu fata ce avea locatie si nu percepea comision.
Un apartament de 3 camere in centrul Bucurestiului,erau 2 fete,se cauta colega pentru cea de a treia camera. Nu se percepea comision din fiecare incasare de la fiecare client,cum se practica in marea majoritate a locatiilor ci se cerea 100 de lei pe zi,platiti la primul client. Era un soi de regim hotelier. Irinei i-a convenit si a ramas chiar din ziua aceea. Ii convenea perspectiva de a nu mai plati comision si cel mai mult a bucurat-o existenta unui buton de panica ,ce era conectat la o companie de securitate. In caz ca se intampla ceva similar cu ce tocmai i se intamplase cu cateva zile in urma,fetele urmau sa apese butonul de panica al unei telecomenzi mici si in cca 3 minute 2 agenti de interventie ar fi venit la adresa.
Irina i-a povestit fetei ce detinea locatia ce patise in locatia anterioara si toata viata ei. Si Lorena avea ca si Irina un copil cam de aceeasi varsta,pe care-l crestea fara tatal copilului.

Comentarii

Postări populare